Stłuczenie łokcia po upadku na deskorolce a konieczność prześwietlenia

Wczoraj wywróciłem się na deskorolce i stłukłem sobie łokieć. Mogę normalnie ruszać ręką więc chyba wszystko jest ok. Czy muszę iść do lekarza na prześwietlenie?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Bez zbadania przez lekarza oraz wykonania badań obrazowych nie jest możliwe ustalenie czy na skutek upadku doszło do uszkodzenia w obrębie stawu łokciowego. Proszę udać się do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.