Stłuczenie stawu ramiennego i nadgarstka a odpowiednie działania

Witam Około 12 dni temu przewróciłem się( upadek na wyprostowaną prawa rękę). Rtg nie wykazało złamań;lekarz stwierdził stłuczenie stawu ramiennego i nadgarstka. Z nadgarstkiem jest OK. Ramie wciąż boli -w zwykłych codziennych czynnościach , w momencie podnoszenia lub przekręcania ręki ; 2 razy wysunęła mi się szklanka w momencie unoszenia jej do ust. Cały czas "czuję" tez mięsień jak po wysiłku. Biorę bi-profenid ale boleśnie odczuwa to mój żołądek. Jaką diagnozę można postawić

Piotr Pilarski

Najprawdopodobniej jest to stłuczenie bądź skręcenie.

Pozdrawiam.