Stopień niepełnosprawności po zawale serca

Witam serdecznie.Czy po zawale serca mozna starac sie o stopien niepelnosprawnosci i jaki stopien przysluguje ? Chcialam dodac,ze mam juz umiarkowany stopien ze wzgledu na zespolenie kosci ramiennej plytka po operacji stawu rzekomego.Po konsultacji z ortopedą Pani doktor uznala, ze ze wgledu na obciazenie kardiologiczne nie bedzie mozliwosci usuniecia tej plytki.Serdecznie dziekuje za odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Zależne jest to od stanu serca po zawale. Końcową ocene podejmuje niezależnakomisja na podstawie wyników dostarczonych badań i dokumentacji medycznej, dlatego nie mogę przewidzieć jakądecyzję ona podejmie.