Stosowanie Clexane a alkohol

Witam, proszę o informację jaki jest związek Clexane a alkohol. 8dni temu skręciłem staw skokowy, założona szyna. Po 5dniach byłem na kontroli i lekarz przepisał clexane 0,6 bo na sor nie wypisał . Wziołem 3 zastrzyki (dzisiaj będzie 4 raz) mam jeszcze 4 przepisane bo 30 ściągam szynę. Ale w sobotę szykuje się impreza u kolegi i nie wiem Czy przy tym clexane 0,6 moge wypić trochę alkoholu ok 4-5 piw. Dodam że po takiej ilości to normalnie ledwie coś czuje, potrafię wypić z 10-12 piw i normalnie chodzić rozmawiać itp :-) Czy mogą być jakieś negatywne skutki połączenia leku z alkoholem? A może tego dnia nie brać proszków, aby móc wypić? Proszę o informację. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Można łączyć clexane z alkoholem, jednak doradzam jeszce większą wstrzemięźliwość - tzn. 2-3 piwa podczas wieczoru.