Stosowanie globulek Gynoxin w 36. tygodniu ciąży

Dzień dobry, jestem w 36 tygodniu ciąży. W ostatnich wynikach moczu pojawiły się bakterie i leukocyty. Lekarz przeprowadził badanie na stopien czystości pochwy i wyszedł 4 stopień. Przepisał mi jedną globulkę 600mg gynoxin. Na ulotce wyczytałam, ze nie jest to lek wskazazny w ciąży. Czy mimo to zastosować się do zaleceń?

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
lekarz na pewno rozważył czy korzyści ze stosowania leku przewyższają zagrożenie dla płodu- proszę więc zastosować sie do zaleceń, a w razie wątpliwości skonsultowac się z lekarzem który przepisał lek.