Stosowanie kremów do twarzy w ciąży

Witam Mam pytanie odnosnie kremow do twarzy . jestem w ciazy i chcialam zapytac czy moge uzywac do twrzy kremu z avene na zaczerwienienia i naczynka i kremu z la roche posay rosaliac cc i z laroscha jeszcze effaclar duo. Prosze o odpowiedz

Jak najbardziej te preparaty śmiało można używać nie przedostają się one do krwioobiegu. Nie należy jedynie stosować w ciąży kremów z retinolem.