Stosowanie leków na grypę w początkowym etapie ciąży

Witam serdecznie właśnie wyszło mi z testu że jestem w ciąży,jeśli to prawda zapłodnienie było 6 lutego, od 16 lutego zaczęłam chorować na grypę i zrobiłam test przed braniem leków wyszedł negatywny, a brałam gripex, theraflu, otrivin , groprinosin , czy to mogło zaszkodzić dziecku w tak wczesnej fazie ciąży? w dodatku brałam globułki przez 8 dni Macmiror Complex.

Witam!
Może nie tyle leki co przede wszystkim infekcja jest zagrożeniem dla tak wczesnej ciąży. Wskazane jest oznaczenie beta-HCG żeby sprawdzić, czy nie doszło do utraty ciąży. Proponuję wizytę u ginekologa.