Betaloc Zok 50

Dzień dobry. Mam do Państwa takie pytanie: czy mogę zażywać Betaloc ZOK 50 skład metoprololi i go Paroxetinum 20 mg. Został mi przepisany na nadciśnienie tętnicze, z którym męczę się już dobrych kilka lat, ale z uwagi na mój wiek jednak nie jestem pewna czy to jest właściwy lek dla mnie. Słyszałam, że może wchodzić w interakcje z innymi lekami, a trochę ich zażywam i teraz nie wiem, może lekarz u którego byłam się po prostu pomylił? Leczę się jeszcze na wątrobę i przyjmuję na nią kilka tabletek, czy to może się nawzajem wykluczać? Czy wręcz sobie szkodzę? Czy ten Betaloc to dobry bezpieczny lek? Czy ma jakieś skutki uboczne? Jaka jest cena Betalocu, nie zostawię majątku w aptece, może gdzieś go można kupić taniej? Jak mogą coś Państwo poradzić, to proszę o pomoc, bo nie wiem co mam zrobić.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie da się tego stwierdzić nie mając żadnych danych dotyczących pacjenta.