Czy można jednocześnie stosować Betaloc i Ibum?

Witam Od niedawna biorę betaloc zok 25, czy można zażywać jednocześnie ibum expres?

Witam serdecznie, substancją czynną preparatu Ibum Expres jest ibuprofen, niesteroidowy lek przeciwzapalny (NLPZ).
Jak podaje Baza Leków przeciwnadciśnieniowe metoprololu, który jest substancję czynną w Betaloc zok może ulec osłabieniu przez zażywania Ibum Express. Nimniej radziłby skonsultować się z lekarzem, u którego się Pani leczy.
Pozdrawiam