Stosowanie Betoptic i Betaloc jednocześnie

Szanowni państwo mam jaskrę biorę krople betoptic s dwa razy dziennie, przyjmuję także preparat betaloc zok 25, czy nie przeszkadza branie tych dwóch preparatów razem? Pozdrawiam serdecznie!

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna jest obserwacja I kontrola przez lekarza. Proponuje udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.