Stosowanie leków przeciwbólowych przy leku Beto 25 ZK

Witam. Chciałam się dowiedzieć czy przy zażywaniu leku Beto 25 ZK 1 tab na dobe oraz elicea Q-tab 10mg 1 tab na dobe można zażywać tabletki przeciwbulowe typu ibuprom ,ibum lub apap.Bardzo proszę o informacje. Agnieszka

Witam.
Beto 25 ZK i elicea Q-tab można bezpiecznie łączyć z paracetamolem (APAP, Efferalgan i in preparaty paracetamolu.
Natomiast należy unikać łączenia tych leków z niesteroidowymi lekami p/zapalnymi jak ibuprofen ponieważ mogą wystąpić istotne interakcje i działania niepożądane np. krwawienie z przewodu pokarmowego.