Stosowanie luteiny a krwawienie

Witam, od 4 miesiecy przyjmuje luteine. Mialam problem z nieregularnymi miesiaczkami. Wszystko było w porzadku, jednak teraz przypada kolejny okres na przyjmowanie leku, ale rozpoczelo sie krwawienie. Co mam zrobić? Przyjmowac luteine mimo krwawienia? Czy moze w tym miesiacu w ogole jej nie brac? Prosze o odpowiedz. Dziękuję.

Jeśli to obecne krwawienie to miesiączka to można luteinę odstawić. A najlepiej skontaktować się ze swoim ginekologiem. Pozdrawiam