Stosowanie luteiny pod język w celu wywołania miesiączki

Mam brać luteine. Pod język w celu wywolania miesiaczki, starczy mi jej na ok 14 dni. Lekarz powiedział że wziąć całe opakowanie a jedli okres nie wystąpi to przyjść na wizytę. A przeciez okres pojawia się dopiero po odstawieniu luteiny. Nic x tego nie rozumiem. Mam niepekniety pecherzyk w jajniku 4,5 cm. Plus butapirazol. Proszę o wyjaśnienie.

prosze brac 10 dni i poczekac na miesiączke.Jesli 2 tyg po odstawieniu luteiny nie będzie miesiączki zgłosic sie do gienekologa