Wynik bHCG a stosowanie luteiny na wywołanie miesiączki

Witam, bralam tabletki 3 miesiace. w celu wywolania miesiaczki lut 50.od 28dn.to32. okres-32 dzien. w 5 dzien miesiaczki jak wkladam palca na ok 0.5 cm czuje cos grubego. czy to ciaza? Od ostatniego pettingu 11 dni. wynik bhcg

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, badaniem przy pomocy palca nie można wykryć ciąży na tak wczesnym etapie.