Zmiana charakteru miesiączki, stosowanie luteiny a ryzyko ciąży po kontakcie z preejakulatem

od 28 dnia od odst m21(3msc stosowalam) do 32 dnia bralam luteine 50 3 razy dziennie. 32 dnia dostalam miesiaczke. jednak byla dziwna. sroda-obfita sroda/czwartek-tez czwartek-obfita z czwartku na piatek-nic piatek-do poludnia taki sobie od pol.nic z piatku na sb-nic sobota-male krwawienie sobota/niedz-nic niedz-plamienie pon-śluz różowy.. 20 dnia od odst byl petting(reka z preejakulatu dotykne bylyposladki,po ok polh w trakcie mycia moglam przeniesc) bhcg 11 dni po tym wynosilo

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie podanych informacji nie jest możliwe określenie prawdopodobieństwa ciąży. Jeśli podejrzewa Pani, iż może być w ciąży proszę wykonać test ciążowy po 14 dniach od potencjalnie ryzykownego zdarzenia. W razie wątpliwości konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.