Microgynon 21 a odstawienie i ciąża

Witam. przez 3 msc bralam microgynon 21. po odst wystapilo krw z odst. potem od 19 do 32 dnia od calkowitego odst bralam lut.50. miesiaczka w 32 dzien od odst. trwala 2.5 dnia. dziś 18 dzień tego drugiego cyklu i zauwazylam u siebie brunatny sluz. jednak jak sie podcieram to juz przezroczysty. robilam bhcg 19 dni od pettingu, 2 dni od rozpoczecia wywolanej miesiczki i wynik

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Niestety nie podała Pani wyniku testu ciążowego. Jeśli był on negatywny to z dużym prawdopodobieństwem można wykluczyć ciążę. W przeciwnym wypadku należy liczyć się z możliwością zapłodnienia. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa.