Przezroczysty śluz po odstawieniu Microgynonu

drugie opak microgynonu 21. druga tab-9h opzonienie. 13 tab-ketonal doyly. 14,15,16,16-amoksiklav dozylnie. 5 dzien od odst 2 op- zblzenie. 4 tyg po bhcg 0.1. wystapienie krwawienia z odstawienia kolejnego opak. po calkowitym odst M21 (13 dni po) przezroczysty, ciasgnacy sie sluz) co to moze byc? owulacja?

Witam! Najprawdopodobniej, tak jak Pani przypuszcza, przezroczysty śluz jest normalną, fizjologiczną wydzieliną dróg rodnych pojawiającą się w trakcie dni płodnych.