Stosowanie Norprolac a morfologia krwi

Witam,od kilku miesiecy biorę norprolac na wysoka prolaktynę,nie wiadomo jeszcze co się przyczymilo do takiego wzrostu hormonu. Od dawna bola mnie kosci, stawy, mięśnie.Często występuje też bol głowy i zmęczenie, Identyfikacja (80) (Organizm 1) Candida albicans Wyhodowany szczep wchodzi w skład flory fizjologicznej śluzówki przewodu pokarmowego. Liczność kolonii: skąpy (++) EGFR >=60 ml/min/1,73m^2 MPV ↓ 9,1 fL 9,6 — 12,0 LYMPH ↓ 1,43 10^9/L 1,5 — 3,5 Odczyn Biernackiego (C59) ↑ 22 mm/h < 12

Nie napisała Pani jak wysoki był wyjściowy poziom PRL. Jeśli wartości były wysokie, warto rozważyć wykonanie MRI przysadki z kontrastem celem jej oceny. Zwłaszcza, że pojawiają się bóle głowy. Proszę porozmawiać z lekarzem, czy w jego opinii nie ma takiej potrzeby i czy nie widzi potrzeby oceny stężenie innych hormonów przysadki. W Pani przypadku bardzo ważny jest dokładny wywiad lekarski i badanie fizykalne.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz