Lakier Pirolam na grzybicę paznokci

Witam, jakiś czas temu zauważyłam zmiany na paznokciach u stóp więc udałam się do dermatologa. Dermatolog po wykonaniu badania mikrobiologicznego stwierdziła, że mam grzybicę. Żeby pozbyć się problemu, Pani doktor przepisała mi lakier do paznokci Pirolam i kazała stosować go dwa razy w tygodniu. Czytałam o nim opinie i są pozytywne, zastanawiam się tylko, czy nie jest to zbyt mało. Po prostu nie jestem pewna, czy taka dawka lakieru Pirolam mi pomoże. Chciałabym się dowiedzieć, czy lakier Pirolam jest skuteczny i czy nie powinnam stosować go częściej? Interesuje mnie również co powinnam zrobić w przypadku, gdyby pojawił się ubytek w lakierze, przykładowo odprysk. Czy powinnam wtedy pozbyć się całej warstwy lakieru Pirolam i zaaplikować kolejną, czy wystarczy tylko uzupełnić powstały ubytek? Pozdrawiam.

Witam,
pirolam /cyklopiroks/ to skuteczny preparat do leczenia grzybicy płytki paznokciowej.
Częstotliwość stosowania zaleca lekarz prowadzący.Pani Doktor zapewne zalecił optymalne stosowanie adekwatne do Pani problemu.
W przypadku gdy z jakiegoś powodu nastąpi ubytek lakieru proszę to miejsce pokryć raz jeszcze.