Stosowanie Pramolanu i Chlorprothixenu jednocześnie

Czy można łączyć chlorprothixen razem z pramolan? Zaznaczę, że leki zostały przepisane przez psychiatrę w ciężkim stanie nerwowym. Pramolan 3 x 50mg (max do 7 tab. na dzien) oraz chlorprothixen 2 x 30mg. Czy chlorprothixen blokuje działanie nawet kofeiny? Podobno ten lek blokuje nawet działanie silnych narkotyków. Co lepiej usypia chlorprothixen czy pramolan?

Piotr Pilarski

Można stosować te dwa leki razem. Nie zapobiega on działaniu używek. Lepiej usypia chlorprotixen.

Pozdrawiam.