Jednoczasowe stosowanie leków Chlorprothixen, Alprazolam, Zolpidem i Pramolan

Witam czy można brać razem Chlorprothixen 15mg 3 razy dziennie po dwie tabletki, Alprazolam 0,5mg x 2 dziennie, Zolpidem od 10 do 20mg przed snem oraz Pramolan 50mg x 3 dziennie.od psychiatry to na nerwice lekowa i napędowa dostałem. Mam HIV, biorę Stribild. Mam dobra wixe po tym. Wypowie sie psychiatra czy to dobre leki na nerwIce?

Aleksander Ropielewski

Są to dobre leki na leczenie nerwicy, jednak bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie wypowiedzieć się czy jest to najwłaściwsze dla Pana połączenie leków, dlatego sugeruję się zdać na opinie i zalecenia prowadzącego psychiatry. Jeżeli źle Pan toleruje zastosowane leczenie proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego celem modyfikacji terapii.

Szanowny Panie, ma Pan 22 lata i jeśli chce się Pan leczyć za pomocą leków do końca życia, to jest to Pana wybór. Chcę Panu powiedzieć, że Istnieje życie poza farmakologią. Zachęcam Pana do podjęcia psychoterapii w podejściu Metasystemowym. W Warszawie jest kilka takich ośrodków, adresy znajdzie Pan na stronie www.pocieszka.pl

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej

Witam,

Jeśli ma Pan wątpliwości co do przepisanych leków, proszę o ponowną bezpośrednią konsultację u lekarza psychiatry. Niemożliwym jest sugerowanie leczenia farmakologicznego przez internet.

Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Włoch
-------------------------------
Zapraszam na
http://charakterownia.pl/