Stosowanie preparatu Encorton przez partnera a starania o dziecko

Mżą choruje na WZJG. Miesiąc temu mąż przestał brać azatioprynę, pół roku temu encorton. Lekarz zapisał mu entocort mówiąc że przy tym leku można się starać o dziecko. Czy przy przyjmowaniu entocortu możemy starać się o dziecko??

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, tak nie ma przeciwwskazań przy przyjmowania tego preparatu. Pozdrawiam