Stosowanie suplementów ostropest plamisty i wyciągu z karczocha a problemy ze stolcem

Witam od jakiegos czasu zazywam regularnie ostropest plamisty i wyciag z karczocha. Mam wrazenie ze im dluzej go zazywam tym czesciej sie wyprózniam stolce sa luzne i zdarza sie dosc czesto ze w kale jest duzo zolci. Czy moze to byc efekt zazywania tych preparatow czy raczej zbieg okolicznosci. Zazywam przewlekle leki hormonalne i lekarz polecil mi to oslonowo i wspomagajaco na watrobe. Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam

Witam. Wspomniane suplementy jak najbardziej mogą prowadzić do rozluźnienia i zmiany konsystencji stolca, nie ma powodów do niepokoju.