Stosowanie Sylimarol Vita a HCV

Dzień dobry. Chciałam zapytać czy bezpiecznie jest stosować Sylimarol vita 150 i esseliv duo na chorą wątrobę (HCV). Chodzi mi o witaminy będące w składzie tych preparatów, np sylimarol vita w 1 tabl ma B6 - 10mg (dwie tab dziennie to 20mg, a dzienne zapotrzebowanie to 1,4mg). B1 - 10mg, PP - 10mg, B2 - 4mg. A esseliv duo w 2 tabl ma PP 16mg, B6 1,4 mg. Czy taka ilość nie będzie szkodliwa dla organizmu? Szczególnie w przypadku wit B6? W ulotce każdego zaleca się brać 2 tab dziennie. Dziękuję

Oczywiście w przypadku uszkodzeń wątroby na podłożu HCV można stosować wyżej wymienione preparaty w dawkach zalecanych.