Antybiotykoterapia a stosowanie Sylimarolu

Witam .Czy na odtrucie watroby po antybiotykoterapi rocznej można stosowac preparat liv 52 ? Czy lepszy będzie praparat sylimarol vita 150 ?Wszystkie badania watrobowe ok poza latem 90.Brak żadnych używek .

Jeśli badania laboratoryjne w zakresie funkcji wątroby wychodzą w zakresie normy to nie ma absolutnie żadnej potrzeby stosowania jakiegokolwiek preparatu. Ewentualnie celem profilaktyki polecałbym raczej preparat Liv 52.