Jak Pramolan działa na wątrobę?

Witam. Od kilku dni zażywam Pramolan 50mg tylko jedną tabletkę na noc , do tego biorę od samego początku kuracji Sylimarol Vita 150 2x dzienie przyjmuje też multiwitaminy , omega 3 oraz pije tran , mam 24 lata bardzo żadko pije , nie palę staram zdrowo się odżywiać ,ćwiczę 3 razy w tygodniu . Moje pytanie brzmi czy Pramolan może uszkodzić wątrobę w tak małej dawce ? Czy Sylimarol skutecznie ochroni komórki wątroby przed uszkodzeniem ? Pozdrawiam

W tak małej dawce Pramolan nie powinien uszkadzać wątroby zwłaszcza przy zdrowym trybie życia i preparatach jakie Pan zażywa.