Czy uszkodzona wątrobę od alkoholu można zregenerować?

Sporo piłam i brałam leki, ale od półtora roku nie piję, leki odstawiła. Przez ostatnie półtora roku miałam enzymy wątrobowe w normie. teraz wyszło mi ast 49 alt 48 i ggpt 74. Brałam różne preparaty witaminowe, cyclonamine. teraz zazywam chlorprotixen, polpril, euthyrox i feminost. lekarka na czacie powiedziała że jest to uszkodzenie watroby i kazała się odchudzić. te leki które wymieniłam musze brać. Zamierzam pić dziurawca i brać essential forte. czy uszkodzenie watroby jest odwracalne?

Lek. Katarzyna Szymczak

W części może się zregenerować, wskazana zdrowa dieta, regularna aktywność fizyczna, odstawienie alkoholu i nie nadużywanie leków które mogą uszkadzać wątrobę, min przeciwbólowych.
Pozdrawiam