Stosowanie leków przy uszkodzeniu wątroby

Witam.Mam pytanie lecze się lekiem Heparegen 3x1 prze jedzeniem.Stwierdzono wyskokie alat140 (polekowe uszkodzenie watroby -15 kuracji antybiotykowych na zapalenia płuc), wszystkie wyniki w nornie oprócz alat-u.Czy po skonczonej kuracji Heparegenem , mogę włączyc na stałe sylimarol 70 mg 3x1 i Hepason Complex 2x1 na stałe czy lepszy bedzie Cynarex?Czy lepiej właczyc w kuracji Heparegenem?

Radziłbym postosować Heparegen 3x1 tbl. oraz dietę wątrobową przez około 3 miesiące i skontrolować po tym okresie laboratoryjne parametry funkcji wątroby. W zależności od wyników dopiero włączyć odpowiednie dalsze postępowanie.