Stosowanie Essentiale forte przy toksycznym uszkodzeniu wątroby

Dzien dobry.Czy przy zażywaniu preparatu Essentiale forte trzeba stosować górne dawki tj 3x2, a potem 3x1.Czy mozna np stosować 3x1 ?przy toksycznym uszkodzeniu watroby (leki) alat 120, aspat 56.

Wystarczająca powinna być dawka 2x2 kapsułki. Dodatkowo można zastosować leki hepatotropowe o innym punkcie uchwytu np. Hepatil 3x1 tbl.