Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych a przeniesienie miesiączki

Witam, od dwóch miesięcy zaczęłam brać tabletki anty. ponieważ wiedziałam, że w połowie listopada wyjeżdżam na urlop zapytałam się ginekologa czy jeśli nie nie zrobię przerwy między opakowaniami to przesunę okres, powiedział, że mogę tak zrobić i zrobiłam, Wyjeżdżam w piątek 14,11, teraz w piątek 7 wziełam ostatnią tablętkę różową bo biorę VIbin Mini i w sobotę zaczęłam brać białą tabletkę, nie mam nadal okresu. Czy coś jest nie tak?? Nie chce na wyjazd dostać okresu

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety pomimo tego, że nie zrobiła Pani przerwy w pobieraniu tabletek, moment w którym wystąpi krwawienie miesięczne nadal jest trudne do przewidzenia i może się okazać, że zacznie się później niż Pani oczekuje. Pozdrawiam.