Stosowanie tabletek antykoncepcyjnych Cerazette

Witam, od miesiąca biorę tabletki antykoncepyjne, jednoskładnikowe-cerazette. W tym miesiącu nie dostałam jeszcze okresu, chociaz mam okropne bóle w dole brzucha. Co jednak niepokoji mnie najbardziej, to ciągle opławy, często występójące w koloze brązowym. Nigdy nie miałam opławów w takim koloze i bardzo mnie to niepokoi. Czego moze to być objaw? Czy mam zle dobrane tabletki??

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do ginekologa, bez badania nie można nic więcej powiedzieć. Konieczne jest bezpośrednie badanie lekarskie.