Stosowanie tabletek nasennych i kołatanie serca a nerwica

Mam problem zaczełam brac tabletki nasenne 10mg zoliped transas..mialam problemy z przeprowadzka i wyjazd meza. Doszło do tego ze biore 2 tabletki codziennie taka wysoka tolerancja. Niedawno zaczeło kolatac mi serce w dzien od ok 15 godz. i martwie sie ze to przez te tabletki. Czy moje obawy moga byc słuszne? czy juz jednak nabawilam sie nerwicy? Chce odstawic te leki i nie bawic sie wiecej w cos takiego. Nie jestem pod opieka zadnego lekarza tabletki zalatwialam sobie sama. Jak odstawic?

Witam, proszę zgłosić się do lekarza psychiatry, który pomoże w odstawieniu leków, wykona diagnozę i zaleci ewentualne leczenie zaburzeń nerwicowych. Proszę nigdy więcej nie brać leków "gdzieś załatwionych" to bardzo niebezpieczne. Pozdrawiam

isc do lekarza+terapia!!!!!to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza