Stosowanie tabletek Vibin a pomiar temperatury

witam mam pytanie gdyż moja dziewczyna bierze reguralnie vibin a ma rozne temperatury od 36,2 do 36,8 rozne codziennie i skonczyla brac juz 3 paczke lecz czeka juz na miesiaczke w ciagu ilu dni powinna miec miesiaczke? jak ostatnio w czasie ostaniej miesiaczki 2tyg po rozpoczeciu miala krwawienie i nie wie ona czy to okres czy to miesiaczka byla druga i nie wiemy czy czekac na miesiaczke by brac vibin czy mozna brac odrazu?

Witam,
krwawienie z odstawienia pigułek powinno pojawić się w ciągu 2-3 dni po odstawieniu.
Po 7 dniowej przerwie należy rozpocząć nowe opakowanie niezależnie od tego czy krwawienie się pojawi czy nie.