Stosowanie zagęszczacza Gavison z powodu refluksu u dziecka

6tyg.syn jest na zagszczaczu Gavison z powodu refluxu, jako ze piersi nie mogl pic, bo widocznie ''zgaga'' go meczyla, na dzien dzisiejszy odciagam pokarm ,dokarmiac bede Nutram.tak jak zalecil lekarz- czy moge zatracic pokarm przez samo odciaganie laktatorem ,zalezy mi na nim a tego sie boje,czy sa jakies sposoby by nakarmic dziecko piersia albo leki kotre moze zarzyc przedPosilkiem ktoreMu go umila, dodam ze prezy sie odrzuca piers,placze i krzyczy gdy nie maZageszczacza.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przy regularnym odciąganiu nie powinno dojść do zaniku pokarmu. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.