Stosunek 4 dni przed okresem a ryzyko ciąży

Kochałam się z moim chłopakiem bez zabezpieczenia przed okresem4dni .Okres powinnam dostać 20 grudnia 2 dni mi sie spóźnił ,ale i tak zmieściłam się w dniach niepłodnych,dodam że miesiączkę mam regularną .Mój okres jest znacznie mniejszy niz ostarnie ,nie wiem może to jest spowodowane stresem który przeżywam ,mam już mętlik w głowie bo również może to być krwawienie bolą mnie piersi ale to powinno być normalne podczas okresu tylko własnie brodawki zrobiły się lekko brązowe czy to coś znaczy ?

Witam serdecznie. Ciążą w tym momencie jest mało prawdopodobna. Do stosunku doszło w czasie dni niepłodnych. Opóźnienie i charakter menstruacji najprawdopodobniej wynika z wahań hormonalnych związanych ze stresem. Zaciemnienie brodawek to rzeczywiście objaw pojawiający się w ciąży, nie mniej jednak nie jest to syndrom na tyle specyficzny dla tego stanu by na jego podstawie stawiać diagnozę.