Stosunek bez wytrysku w ostatni dzień miesiączki a prawdopodobieństwo ciąży

Ostatnio uprawiałam seks w ostatni dzień miesiączki, penis był w pochwie tylko kilka razy, nie doszło do wytrysku. Obliczyłam, że był to dzień niepłodny, cykle mam raczej dłuższe (29-31 dni). Jednak chciałabym zapytać jakie jest ryzyko zajścia w ciążę?

Witam. Jeśli cykle miesięczne są regularne ryzyko zajścia w ciążę w takim wypadku jest znikome.