Stosunek bez zabezpieczenia dzień po miesiączce a prawdopodobieństwo zajścia w ciążę

Witam.Od 8 lat zabezpieczalismy sie z narzeczonym lecz wczoraj odbylismy stosunek bez zabezpieczenia i to w 1 dzien po miesiaczce.Czy jest prawdopodobienstwo ze zaszlam w ciaze?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Dni po miesiączce to dni potencjalnie płodne. Owulacja może pojawić się wcześniej niż zwykle dlatego nie można ze 100% pewnością wykluczyć ciąży. Prawdopodobieństwo jest stosunkowo małe ale istnieje.