Stosunek bez zabezpieczenia i lekkie krwawienie z pochwy

Witam, 29.12 współżyłam z partnerem bez zabezpieczeń. Poprzednią miesiączkę miałam tydzień wcześniej niż powinnnam, czyli 13.12. mój cykl wynosi 26-28dni. Po stosunku 3.01 z zabezpieczeniem partner zauważył niewielką ilość krwi na prezerwatywie. W okresie spodziewanej miesiączki miałam jedynie kilkugodzinne krwawienie. Jakie jest ryzyko ciąży? Mam teraz dużo egzaminów oraz od jakiegoś czasu problemy z zaśnięciem(zasypiam 3-4w nocy) i zaczęłam intensywnie ćwiczyć. Partner ma jedno jądro.

Dzień dobry!

Ciąża jest możliwa zawsze po sytuacji współżycia bez antykoncepcji. Nie jest jednak możliwe określenie prawdopodobieństwa ciąży przez Internet, na podstawie podanych informacji. Proszę wykonać test ciążowy, dostępny a każdej aptece czy drogerii i/ lub zgłosić się do lekarza ginekologa.

Pozdrawiam!