Stosunek bez zabezpieczenia z dojściem wewnąrz

Mam cykle co 28 dni. Ostatni okres 19.01. kochałam się z partnerem w dni płodne ( był to 1.02.).byl to stosunek bez zabezpieczenia z dojściem wewnąrz. Od 5 dni pobolewa brzuch i podbrzusze mialam rowniez dziwne bole jakby zwiazane z jelitami.Ponadto urosly mi piersi. Brodawki zrobily sie duze, sutki sterczace a wokol nich dziwne krostki. Zrobilam.test w niedziele - wynik negatyw. Jakie sa szanse ze doszlo do zaplodnienia?

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko określić szanse, ale oczywiście one istnieją. Proponuję wykonać test ciążowy z krwi oznaczając beta hcg. Po wyniku proszę bez względu na oznaczenie udać się do ginekologa. Po badaniu ginekologicznym będzie można określić odpowiednie postępowanie.