Stosunek na 6 dni przed planowaną miesiączką a możliwość ciąży

ostatnia miesiaczke mialam 2.01 2015 teraz mam termin na 31.01 2015 25.01 2015 wspolzylam z narzeczonym mam bol brzucha i uczucie goraca czy jest mozliwosc zebym zaszla w ciaze

Magdalena StusiĹska

Jeżeli ma Pani regularne miesiączki ryzyko jest raczej niewielkie- jednak nie da się go wykluczyć w 100%