Stosunek podczas miesiączki i skrócenie krwawienia

Witam. Mam pytanie odnośnie miesiączki. Mam cykle co 29-30 dni i podczas miesiączki kochałam się ze swoim chłopakiem i od tego czasu przestałam krwawić. Zazwyczaj trwa ona 5 dni a w tym przypadku 2. Miałam po tym lekkie krwawienie, ale nie takie jakie powinno być po obserwacji siebie. Trochę się niepokoje co to oznacza. Proszę o odpowiedz i pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skrócenie krwawienie mogło być spowodowane wahaniem poziomu hormonów. W przypadku nawrotu dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza.