Stosunek przed wyjęciem wkładki antykoncepcyjnej

Witam 7 tygodni temu miałam wyciągniętą wkładkę domaciczną mirena poprzez wyłyżeczkowanie macicy, nie dostałam jeszcze okresu, martwie się bo przed wyjęciem wkładki kochałam się z mężem, o tym fakcie poinformowałam lekarza, mimo to wyjęto mi wkładkę, badałam się ostatnio jest wszystko dobrze ale okresu nie mam, od dwóch dni mam pobolewania podbrzusza deliktatne oraz nabrzmiałe bolace piersi, czy może to być ciąża czy zbliżający się okres? Proszę o odpowiedź

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest określić czym powyższe objawy mogą być spowodowane. Proponuję zgłosić się do ginekologa.