Stosunek seksualny a bolesność podbrzusza i omdlenia

Witam. Mam 21 lat i dwójkę dzieci. 20.10.2015r kochałam się z mężem bez zabezpieczenia. Po stosunku dostałam ostrego bólu podbrzusza, omdlenia i odruchy wymiotne. Wzięłam 2 tabletki no-spy 80mg. Ból nie przeszedł.. Do teraz delikatnie pobolewa. Dodam, że ostatni okres miałam 21.08.2015r, a 25.09.2015r miałam tylko śluz zabarwiony krwią. Do tej pory nic.. Testy ciążowe są negatywne. Nie mam ubezpieczenia zdrowotnego aby udać się do lekarza.. Co mi może dolegać? Proszę o pomoc..

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzic jednoznacznie, jednak w takiej sytuacji należy wykluczyć ciążę pozamacićzną jako stan zagrażajacy życiu. Może Pani szukać pomocy na pogotowiu lub prywatnie udając się do ginekologa.