Seks bez zabezpieczenia a bolesność podbrzusza

18.09 odbyłam stosunek bez zabezpieczenia półtora tyg. później zauważyłam zmiany w piersiach i częściej oddawałam mocz od trzech dni bardzo bolą mnie piersi są opuchnięte jest dużo żył a sutki ciemniejsze większe i bolą do tego miałam bóle w podbrzuszu wielokrotne ale krótkie w sobotę robiłam test kreseczka wyszła lekko zabarwiona w dniu dzisiejszym dostałam bardzo dużych boli podbrzusza do tego wymiotowałam i nastąpiło krwawienie dodam że moja miesiączka jest nieregularna

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania ginekologicznego nie mogę udzielić jednoznacznej odpowiedzi, dlatego sugeruję kontakt z ginekologiem.