Krwawienie i bolesność podbrzusza a seks

Witam. Moje cykle miesiaczkowe zawsze sa regularne mają 28 dni, ostatnio jednak było 30 dni. Krwawienie trwa 4 dni, piątego dnia juz tylko delikatne plamienie. Nie zabezpieczamy się z mężem w żaden sposób. W 14 lub 15 dc odbyliśmy stosunek, dziś jestem w 20 dniu cyklu i nastąpiło krwawienie, z niewielkimi bólami w podbrzuszu. Nigdy wcześniej nie zdarzały mi się takie niejasności. Nie mogę w obecnej chwili zgłosić się do zadnego specjalisty gdyż jestem w Niemczech, dlateg z góry dziękuję za odp.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie nadal się utrzymuję proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Jeżeli było to tylko jednorazowe plamienie, być może było to plamienie implantacyjne.