Różowy śluz a stosunki

25-30.11 miałam miesiaczke. Miedzy 28-29 odbyłam niezabespieczony stosunek trwał 20sekund partner nie miał wytrysku ani przed ani wogóle. Odbyłam jeszcze 2 stosunki 2.11 i 15.11 oba zabespieczone prezerwatywą, która nie pękła a partner wyjmował członek przed orgazmem. 18.11 odbyłam intensywany trening na siłowni a wieczorem przy badaniu szyjki macicy zauwazyłam troche różowego sluzu. Dzis tego sluzu nie ma był jednorazowy. Czy mogę być w ciąży czy to było plamienie implantacyjne?Cykle mam 27-30

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić czym mogło być delikatne krwawienie. Czy to był efekt ćwiczeń, czy plamienie w tym momencie nie można jednoznacznie stwierdzić. Co do możliwości ciąży trzeba pamiętać iż nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji. Proponuję w najbliższych dniach wykonać chociaż test ciążowy dostępny w aptece, a następnie lub od razu udać się do ginekologa.