Ryzyko ciąży i śluz zabarwiony na różowo

25-30.10 miałam ostatnią miesiączkę.Z 28-29.10 odbyłam niezabezpieczony stosunek trwal 30sek partner nie doszedł ani przed ani po. 2.11 i 15.11 odbyłam zbespieczone stosunki prezerwatywą, która potem spradzaliśmy żadna nie była uszkodzona. 18.11 po treningu na siłowni wiczorem przy badaniu szyjki zauwazyłam trochę sluzu podbarwionego na różowo. Martwię się tym , wykonałam test 21.11 o czułosci 10ml z porannego moczu -negatywny. Czy mogę być w ciąży? Cykle 27-30dniowe

Witam. Ciąża jest mało prawdopodobna dla pewności radziłabym jednak powtórzyć test ciążowy za około tydzień.