Stosunek w 5. tygodniu połogu i żółta wydzielina a możliwość ciąży

pANIE DOKTORZE KOCHAŁAM SIE Z PARTNEREM W 5 TYGODNIU POŁOGU I NIE KARMIE PIERSIĄ MÓJ PARTNER POCZUŁ DZIWNE UCZUCIE W ŚRODKI I SZYBKO WYJOŁ ? CO TO MOGŁO BYĆ ??? DOSZEDŁ MI NA BRZUCH. CZY TO MOŻE BYĆ CIĄŻĄ ???? I W 5 TYG POŁOGU NIE KRWAWIŁAM TYLKO LECI MI COŚ ŻÓŁTE JESZCZE CO TO JEST I CZY ZASZŁĄM W CIĄŻE???

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Nie można na podstawie opisu wykluczyć możliwości ciąży (choć ryzyko jest niskie), jednak jej stwierdzenie na tak wczesnym etapie jest niemożliwe. Wiarygodny wynik testu ciążowego z moczu będzie można uzyskać po min. 3 tygodniach.