Jak interpretować rozmiar pęcherzyka ciążowego w 5. tygodniu ciąży?

Jestem w 5 tc. Byłam na usg, doktor wszystko obejrzała, dała luteine i kazała przyjść za 2 tyg. Po powrocie do domu zaniepokoiła mnie siostra /ma 3 dzieci/. Na moim zdjęciu z usg pecherzyk ciążowy jest niewiele większy od ciałka żółtego w środku. U siostry na usg zawsze pęcherzyk był dużo większy od zawartości. Czy jest się czym martwić, czy wielkość ciałka żółtego do pęcherzyka ciażowego na tym etapie ciąży może być niewielka ? / moja beta w dniu wizyty 1100/. Pęcherzy 7, ciałko 3.

Lek. Katarzyna Szymczak

To jeszcze bardzo wczesnym etap pęcherzyk może być taki mały, sugeruję spokojnie czekać na kolejną wizytę.
Pozdrawiam