Stosunek w dniu płodnym a prawdopodobieństwo ciąży

Sznowni Państwo, Zwracam się z prośbą o szybką odpowiedź, Jakie jest prawdopodobieństwo ciązy w przyapdku kiedy do zbliżenia doszło dnia 2.11(mogłam mieć początek dni płodnych przed owylacją) 11 dni pózniej zrobiłam test z krwi bhcg wynik 0,1 mlu/ml, po 15 dniach zrobiłam test z moczu- płytkowy czułość 25mlu/ml - negatywny, po 18 dniach kolejny test płytkowy z moczu czulosc 10mlu/ml - wynik negatywny.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli był to niezabezpieczony pełny stosunek w okresie dni płodnych ryzyko ciąży szacuje się, że wynosi do 30%, ale przy takiej ilości badań ryzyko jest raczej mniejsze. W razie nie wystąpienia krwawienia miesięcznego proponowałbym udanie się do ginekologa celem potwierdzenia/wykluczenia ciąży.